top of page

O nás

Naše společnost se zabývá nejen realizací novostaveb, ale i rekonstrukcemi domů, bytů a komerčních prostor, a to tzv. "na klíč".
Mezi naše významnější dokončené zakázky z  patří kompletní rekonstrukce činžovního domu 
z 19.století, rekonstrukce administrativních prostor bytového domu Rašínovo nábřeží 2000 tzv. "Havlova domu", Společnost ISTAREN s.r.o. působí zejména v Praze a přilehlém okolí. Po Praze máme za sebou řadu úspěšných rekonstrukcí bytů jak v panelových, tak v historických činžovních domech v centru města. Přilehlé periferie jsme obohatili  o novostavby či stavební úpravy hrubých staveb v Dolnách Břežanech, Vysokém Újezdě, Roztokách u Prahy, Předboji, Libčicách nad Vltavou, Tuklatech, Uhříněvsi a dalších lokalitách spadajících do Středočeského kraje, V rámci veřejných zakázek jsme realizovali stavební úpravy 9 bytových jednotek pro Prahu 7.
Disponujeme vlastní technikou na provádění veškerých zemních prací, specializujeme se na monolitické konstrukce. Na našich stavbách pro naše klienty také provádíme v rámci zakázky zdarma jiskrovou zkoušku hydroizolace před jejím zakrytím. Provádíme izolace plochých střech spádovými klíny, které si sami vyrábíme.

P2880471u_20%.jpg

Jiskrová zkouška hydroizolace

bottom of page